Materiały z warsztatów dla studentów AGH

14. EDYCJA
DARMOWYCH WARSZTATÓW
Z UMIEJĘTNOŚCI MIĘKKICH

4 – 10 grudnia 2023 r
Akademia Górniczo Hutnicza w Krakowie

Już 5 grudnia będę miała przyjemność poprowadzić warsztaty dla zainteresowanych studentów AGH w ramach Soft Skills Academy.

Temat warsztatów:

Strefa komfortu – Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Bezpiecznie poszerzanie strefy komfortu [ZOBACZ JAK]

Warsztaty odbędą się 5 grudnia 2023 dla zapisanych studentów w godzinach 17:30 – 20:00.

Materiały w formie elektronicznej po warsztatach otrzymają ode mnie studenci, którzy pozostawią kontakt do siebie w formularzu wyżej.

Ze względu na duże zainteresowanie warsztatami (70+ zapisów na 20 miejsc) zachęcam wszystkich zainteresowanych warsztatami studentów o pozostawiania kontaktu do siebie – każdy otrzyma ode mnie pakiet materiałów. 

Opis warsztatów:

„Nie mam na to przestrzeni”. „Czuję dyskomfort”. „Nie uda mi się”. To są dosyć częste wypowiedzi osób, które zmagają się z własną wewnętrzną strefą komfortu. Na warsztacie wspólnie poszukamy, gdzie ta mityczna strefa komfortu jest w każdym z nas. Jakie nawyki, przekonania i emocje są drogowskazami w jej poszukiwaniach.Wychodzić ze strefy komfortu? Przełamywać ją? Czy ją po prostu sobie poszerzyć? Na te i inne pytania poszukamy odpowiedzi na warsztacie. Dorzucę garść badań z Instytutu Gallupa. Zajmiemy się rozwojem mocnych stron i zarządzaniem słabymi. Zaczepimy temat emocji i ich wpływu na poszerzanie lub przekraczanie strefy komfortu.

Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Czubaszek-Nowaczyk