Szukasz pracy, ale bez powodzenia i nie wiesz już, co robisz źle?
Wkraczasz na rynek pracy bez doświadczenia i zastanawiasz się, co pisać w CV?
Starasz się o nową pracę lub inne stanowisko? Pomożemy Ci kompleksowo przygotować się do zmiany!
Od wstępnego wywiadu, aż do symulacji rozmowy rekrutacyjnej.
Ekspert CV

Wysłałeś lub wysłałaś setki CV, ale brak odzewu? Zastanawiasz się, jakie informacje umieścić w CV, które cechy są Twoimi mocnymi stronami lub jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej? Chcesz postarać się o lepsze stanowisko? A może to czas życiowych rewolucji i chcesz całkowicie zmienić branżę?

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś lub odpowiedziałaś “TAK”, to jesteś we właściwym miejscu!

 

Ekspert CV

to nowoczesna forma konsultacji prowadzona przez doświadczonego rekrutera Artura Dzięgielewskiego, która kompleksowo przygotuje Cię do zmiany pracy. Dowiesz się, dlaczego Twoje działania mogły nie przynosić skutków i jak to zmienić. Zmiana pracy to proces! Przygotuj się do niego kompleksowo na konsultacji! Dostępnych jest aż 8 wariantów, po to abyś mógł lub mogła wybrać opcję najbardziej dopasowaną do swoich potrzeb!

To nie jest kolejny kreator CV, z którego otrzymasz nudny, szablonowy, a przede wszystkim powtarzalny wzór, taki sam, jak setki osób przed Tobą.

Podczas konsultacji to Ty, Twoje umiejętność, mocne strony i doświadczenie jesteście najważniejsi. Zadbamy o to, by podkreślić Twoje zalety nawet, jeżeli uważasz, że nie masz żadnych talentów lub z powodu swojej sytuacji albo kryzysu nie znajdziesz pracy.

Co otrzymujesz?

  • Konsultację z doświadczonym rekruterem, który jest na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami na rynku pracy i wymaganiami dotyczącymi CV.
  • Gotowe CV, spełniające wymogi prawne i przyciągające wzrok, które aż czeka, żeby je wysłać w odpowiedzi na ofertę rekrutacyjną.

A w wybranych wariantach:

  • Badanie talentów Gallupa w wersji TOP 5 lub All34
  • Przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej i jej symulację
  • Pomoc w konfiguracji profilu na LinkedIn, tak aby przyciągał uwagę
  • Weryfikację kompatybilnosci CV z ofertami, na które była wysłana aplikacja

Wiemy, jak długim i wymagającym procesem może być znalezienie nowej pracy. Masa nerwów i stresu, dziesiątki wysłanych zgłoszeń, na które brak odpowiedzi. Znasz to?

Potencjalnych przyczyn może być całe mnóstwo.
Od nieaktualnej klauzuli RODO aż po zbyt duże doświadczenie na dane stanowisko. Szukanie pracy wcale nie musi być nudne i trudne, może być ekscytującą przygodą. A skoro stanowiska zmieniamy średnio co 5,5 roku, umiejętność znalezienia pracy, która będzie spełniała nasze oczekiwania, będzie coraz mocniej pożądana. Jej samodzielna nauka jest bardzo żmudna i wyczerpująca. Dlaczego więc nie skorzystać z pomocy profesjonalisty?

Właśnie dlatego przygotowaliśmy konsultacje Ekspert CV. Dostajesz konkretną wiedzę i informacje zwrotne. Spotkanie odbywa się online, więc nawet nie musisz wychodzić z domu!

 

Przestań szukać pracy! Znajdź ją z naszą pomocą. 

Jak konkretnie wygląda usługa?

Dostępnych jest kilka wariantów w zależności od tego, czego potrzebujesz. Kliknij w opcję, która Cię interesuje i dowiedz się szczegółów!

Na podstawie dostarczonych przez Ciebie informacji tworzymy CV, gotowe do wysłania w odpowiedzi na ofertę rekrutacyjną.

Omówimy Twoje dotychczasowe CV oraz porozmawiamy o tym, jakie są Twoje oczekiwania wobec nowej pracy. Do tego otrzymasz spersonalizowane, wykonane przez nas aktualne i wyróżniające się CV oraz przygotujesz się do wykorzystania swojego doświadczenia podczas szukania pracy.

Omówimy Twoje dotychczasowe CV oraz porozmawiamy o tym, jakie są Twoje oczekiwania wobec nowej pracy. Do tego otrzymasz spersonalizowane, wykonane przez nas aktualne i wyróżniające się CV, przygotujesz się do wykorzystania swojego doświadczenia oraz przeanalizujemy Twoje dotychczasowe aplikacje pod kątem ich wymagań i Twoich predyspozycji.

Omówimy Twoje dotychczasowe CV oraz porozmawiamy o tym, jakie są Twoje oczekiwania wobec nowej pracy. Do tego otrzymasz spersonalizowane, wykonane przez nas aktualne i wyróżniające się CV oraz przygotujesz się do wykorzystania swojego doświadczenia, ale skupimy się także na przygotowaniu Twojego profilu na LinkedIn tak, aby zwracał uwagę rekruterów i stanowił Twoją wirtualną wizytówkę.

Na pierwszym spotkaniu omówimy Twoje dotychczasowe CV oraz porozmawiamy o tym, jakie są Twoje oczekiwania wobec nowej pracy. Do tego otrzymasz spersonalizowane, wykonane przez nas aktualne i wyróżniające się CV oraz przygotujesz się do wykorzystania swojego doświadczenia. Podczas drugiego spotkania, Artur przeprowadzi z Tobą symulację rozmowy kwalifikacyjnej oraz przygotuje Cię na tę rzeczywistą, w kontekście wybranego przez Ciebie stanowiska.

Omówimy Twoje dotychczasowe CV oraz porozmawiamy o tym, jakie są Twoje oczekiwania wobec nowej pracy. Do tego otrzymasz spersonalizowane, wykonane przez nas aktualne i wyróżniające się CV oraz przygotujesz się do wykorzystania swojego doświadczenia. Otrzymasz kod do badania talentów Gallupa oraz 2 raporty, które wytłumaczą Ci Twoje TOP 5 talentów Gallupa i to, jak z nich możesz korzystać na co dzień. Ponad to odbędziesz 60 minutową sesję informacji zwrotnej o Twoim badaniu z Magdaleną.

Omówimy Twoje dotychczasowe CV oraz porozmawiamy o tym, jakie są Twoje oczekiwania wobec nowej pracy. Do tego otrzymasz spersonalizowane, wykonane przez nas aktualne i wyróżniające się CV oraz przygotujesz się do wykorzystania swojego doświadczenia. Otrzymasz kod do badania talentów Gallupa oraz 4 raporty. Zobaczysz dzięki niemu kolejność wszystkich Twoich talentów Gallupa w Twojej indywidualnej konfiguracji. Wspólnie z Magdaleną odkryjesz, czym możesz wyróżnić się na rynku pracy. Ponad to odbędziesz z nią 90 minutową sesji informacji zwrotnej o Twoim badaniu.

W skład konsultacji wchodzi 10 spotkań trwających 60 minut. Możesz wykorzystać je w dowolnym dla siebie czasie – to Ty ustalasz harmonogram naszych rozmów. Na
początku Artur wyśle do Ciebie ankietę, która pozwoli mu lepiej poznać Twoją ścieżkę kariery, abyś od pierwszego spotkania mógł/mogła jak najmocniej skorzystać na konsultacjach.

Dla kogo przygotowaliśmy Ekspert CV?

Szukasz pierwszej pracy i zastanawiasz się, co w ogóle umieścić w CV albo masz poczucie, że z Twoimi kompetencjami nie znajdziesz żadnego interesującego stanowiska

Wracasz na rynek pracy po dłuższej przerwie albo wiele lat spędziłeś lub spędziłaś na jednym stanowisku

Od kilkunastu tygodni bezskutecznie szukasz pracy i nie wiesz, gdzie popełniasz błąd

Chcesz wyróżnić swój profil na LinkedIn, aby był bardziej atrakcyjny w procesie rekrutacyjnym i stanowił Twoją wirtualną wizytówkę

Chcesz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i chcesz wiedzieć, na które elementy zwrócić uwagę i czego absolutnie nie robić

Nie wiesz, jakie są Twoje mocne strony, ale chcesz je poznać i skutecznie wykorzystywać

Martwisz się, że to z Tobą jest coś nie tak, a nie z tym gdzie lub jak aplikujesz

Kto stoi za Ekspert CV?

Artur Dzięgielewski

Artur Dzięgielewski –na co dzień kieruję działem HR & Accounting w firmie SmartLunch. Ale… buduję mosty swojej kariery już od ponad 20 lat. W tym czasie zdobywałem doświadczenie w branżach HR, TSL, finansowej, w sprzedaży i obsłudze klienta. Łączę te wszystkie doświadczenia i wiedzę w swojej działalności i dlatego chcę pomóc także Tobie w znalezieniu dobrej pracy.

Magdalena Czubaszek – jestem trenerką talentów Gallupa i mentorką. Pomagam nie tylko odnaleźć swoje mocne strony, ale także wspieram swoich podopiecznych w ich rozwoju: odzyskiwaniu pewności siebie czy radzeniu sobie ze stresem.

Najczęściej zadawane pytania:

W takim razie napisz do nas na adres [email protected]  i opisz swoją sytuację! Z chęcią doradzimy, która z opcji sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku.

Tak! Jeżeli po raz pierwszy będziesz szukać pracy, dzięki konsultacji od razu dowiesz się, na jakie elementy w CV i procesie rekrutacyjnym warto zwrócić uwagę. Rozważ opcję z symulacją rozmowy rekrutacyjnej, żeby przygotować się także do niej.

Jeżeli tylko masz swoje dotychczasowe CV, z chęcią na nie spojrzymy, ale nie jest to warunek konieczny.

Jedynie w przypadku Konsultacji wraz z weryfikacją kompatybilności CV na wybrane stanowisko prosimy o przygotowanie linków lub ofert, na które wysyłałeś lub wysyłałaś zgłoszenie, abyśmy mogli je przeanalizować.

Oczywiście! Przedstawiciele pokolenia “Silver” (czyli osoby ok.45+) są bardzo wartościowymi pracownikami, ale często mają problem w znalezieniu dobrego stanowiska. W ich przypadku Konsultacja również świetnie się sprawdzi.

W takim przypadku możesz wykupić dodatkową/dodatkowe godziny konsultacji lub wybrać pakiet 10 konsultacji.

Przede wszystkim konsultacja opiera się na rozmowie, a podczas tworzenia CV Artur wykorzystuje lata swojego doświadczenia. To nie odtwórczy i powtarzalny system, który po prostu wgra Twoje dane w gotowy szablon.

Wiem, że jesteś wyjątkowy i właśnie to oraz Twoje mocne strony podkreślimy w Twoim, indywidualnie przygotowanym, CV.

Spotkania odbywają się wyłącznie online. Samodzielnie wybierasz datę i godzinę z kalendarza, umieszczonego na stronie. Następnie dostaniesz ankietę z pytaniami wstępnymi przed konsultacją, a jeżeli wybrałeś/wybrałaś opcję z badaniem talentów Gallupa, także kod do badania.

Tak! W tym celu napisz do nas na adres [email protected] . Podamy Ci konkretną instrukcję, jak możesz dokonać zakupu dla bliskiej osoby.

Nie, w naszym sklepie nie ma płatności odroczonych. Możesz natomiast zapłacić kartą kredytową, przy użyciu Blika, szybkich płatności lub przelewem tradycyjnym.

Możesz wysłać je na adres [email protected] . Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe i postaramy się pomóc!