O mnie

Z wykształcenia jestem nauczycielem historii, jednak moja kariera zawodowa potoczyła się inaczej. Pracowałam w międzynarodowej korporacji i firmach rodzinnych, początkowo jako księgowa, a następnie kierownik działu windykacji oraz Credit Risk Manager. Efektywnie zarządzałam miliardem należności rocznie, utrzymując niski poziom złych długów oraz dodatni cash flow. Współpracowałam z działami Sprzedaży i Obsługi klienta, przyczyniając się do wzrostu sprzedaży oraz zysków, a także utrzymując długoletnie relacje z kluczowymi klientami.

Moje sukcesy poparte były nie tylko wynikami finansowymi, ale również pozytywną oceną ludzi, z którymi pracowałam. To właśnie chęć bycia bardzo dobrym kierownikiem skierowała mnie na ścieżkę rozwoju osobistego i dlatego zostałam trenerką i coachem.

Ukończyłam Szkołę Trenerów I i II stopnia organizowaną przez Grupę TROP. Nie tylko prowadzę szkolenia, ale kompleksowo zarządzam procesami szkoleniowymi, zajmuję się badaniem potrzeb, opracowaniem programów, prowadzeniem warsztatów, ewaluacją, tworzeniem rekomendacji.

Zrobienie “testu Gallupa” (badania CliftonStrengths® stworzonego przez Instytut Gallupa), odkrycie swoich talentów i praca nad nimi przyniosły kolejne pozytywne zmiany w moim życiu zawodowym. W sierpniu 2018 r. w Instytucie Gallupa w Londynie uzyskałam międzynarodowy certyfikat Gallup® Certified Strengths Coach.

Znajdziesz mnie na liście certyfikowanych coachów Instytutu Gallupa: Gallup-Certified Strengths Coach Directory.

Moje mocne strony

Jaka jestem?

Jestem pozytywną, pełną energii osobą.

Dla osób pracujących ze mną jestem wiernym kibicem w sukcesach i trudnych momentach. Zarażam moją pasją do rozwoju, pozytywnym myśleniem i motywuję poprzez odkrywanie i budowanie mocnych stron.

Jak pracuję?

Najważniejsze dla mnie jest zbudowanie relacji opartej na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Fascynujące dla mnie jest to, że każda osoba, która ze mną pracuje inspiruje mnie, zachwyca i potrafi czegoś nauczyć. Bardzo ważna jest dla mnie jakość tego, co robię. Dostrzegam w ludziach to co najlepsze i pomagam, aby ich potencjał ujrzał światło dzienne.